Batorski nowym dyrektorem LCK

47-letni Aleksander Batorski został nowym dyrektorem Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, instytucji podległej marszałkowi województwa.


Nowy dyrektor jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej oraz studiów podyplomowych z marketingu i komunikacji rynkowej na Politechnice Lubelskiej. Ukończył też studia podyplomowe z psychologii motywacji w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, a także public relations i doradztwo medialne w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

– Ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe. Na początku swojej kariery pracował w takich firmach jak Eldorado S.A. i Tradis, gdzie odpowiadał m.in. za prawidłową współpracę z kontrahentami.

Następnie jako koordynator w Eurocash zarządzał pracą handlowo-logistyczną na terenie całego kraju. Był dyrektorem handlowym, a następnie prezesem zarządu w Fabryce Cukierków „Pszczółka”, gdzie z powodzeniem kierował działem handlowym i marketingowym, opracowywał i nadzorował strategie oraz plany sprzedaży – informuje Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy marszałka. GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here