Będą grube ryby

W dniach 3-4 grudnia na terenie Targów Lublin odbędzie się III edycja Rybomanii – największej w Polsce imprezy wędkarskiej z udziałem 115 wystawców i gwiazd wędkowania.
Rybomania rozpocznie się oficjalnie w sobotę, 3 grudnia w południe od wręczenia wyróżnień i odznaczeń mistrzostw świata i mistrzostw Europy w wędkarstwie. Podczas targów będzie można spotkać takie gwiazdy wędkarstwa jak np. Krzysztof Stepanow, Zbigniew Kawalec czy Kamil „Łysy Wąż” Walicki i poznać ich metody na złowienie rekordowych okazów.
Jedną z głównych atrakcji będzie także gigantyczne akwarium. W zbiorniku o pojemności 23 000 litrów prezentowana będzie ogromna ilość gatunków ryb, m.in. karpie, pstrągi, szczupaki, łososie i będzie się można przekonać na własne oczy, jak „bierze” ryba.
Oprócz tego podczas targów będą przedstawione wędkarskie nowości na sezon 2017 i będzie można kupić wszystko, co wędkarzowi jest niezbędne i przydatne.
Bilety na imprezę w cenie 10 zł można kupić przez stronę ticketpro.pl lub tixer.pl oraz w kasach Targów w dniu imprezy po 15 zł.
Joanna Niećko