Będzie dziesięć konkursów

Dziesięciu dyrektorom miejskich placówek oświatowych w obecnym roku szkolnym kończą się kadencje. Konkursy odbędą się w czterech przedszkolach, szkole podstawowej, liceum, CKU, poradniach i MDK.

Jak już informowaliśmy, na emeryturę po zakończeniu roku szkolnego 2017/2018 zamierzają przejść Jadwiga Bednarczyk – dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 11 oraz Anna Szewczyk – dyrektor Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Tak się składa, że obu paniom kończą się kadencje. O przejściu na emeryturę myślą też dyrektorzy innych placówek oświatowych. Takie sygnały docierają do Wydziału Oświaty chełmskiego magistratu. – Póki co jednak od nikogo nie dostaliśmy oficjalnego wniosku w tej sprawie – podkreśla Augustyn Okoński, szef wydziału.
Oprócz PM nr 11 i ZWiPPP nr 2 pięcioletnie kadencje kończą się jeszcze ośmiu dyrektorom. Konkursy odbędą się także w: PM nr 6 (dyrektor Alina Ceglarska), PM nr 13 (Danuta Zagórska), PM nr 14 (Halina Kiełb), SP nr 5 (Ewa Jakubowicz-Machajska), IV LO (Marzena Koprukowniak), ZWiPPP nr 1 (Małgorzata Kwiecińska) oraz Młodzieżowym Domu Kultury (Barbara Nizio). Jak zaznacza dyrektor Okoński, zostaną one ogłoszone najprawdopodobniej w maju br. Rozstrzygnięcie jest planowane, podobnie jak w latach ubiegłych, w połowie czerwca br. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here