Bez taryfy ulgowej

Mandat
Za parkowanie przy kamienicy Rynek 7 kierowca został ukarany mandatem w wysokości 100 złotych i punktem karnym

Przed tygodniem na łamach Nowego Tygodnia pisaliśmy, że Rada Dzielnicy Stare Miasto w końcu dopięła swego i miejsce parkingowe przy kamienicy Rynek 7, gdzie mieści się Zarząd Polskiego Funduszu Gwarancyjnego i Konsulat Honorowy Republiki Federalnej Niemiec, w końcu zostało zlikwidowane. Parkującemu tam kierowcy mercedesa albo uszło to uwadze, albo o tym zapomniał, co jednak nie uszło uwadze miejskich strażników.


Świadkiem tego, w ubiegły poniedziałek, przed południem, był nasz dziennikarz. Czarny mercedes zatrzymał się między wejściem do kamienicy, a restauracyjnym ogródkiem, gdzie do niedawna wyznaczone było miejsce parkingowe. Po chwili na miejscu pojawili się strażnicy miejscy.

– Kierowca został ukarany 100-złotowym mandatem i punktem karnym – przyznaje Robert Gogola, rzecznik prasowy Straży Miejskiej Miasta Lublin.

Przypominamy! Na rynku obowiązuje zakaz parkowania poza nowożeńcami, korzystającymi z miejsc przy Urzędzie Stanu Cywilnego mieszczącego się w Trybunale Koronnym. Zabiegała o to Rada Dzielnicy Stare Miasto, która pod koniec czerwca podjęła stosowną uchwałę. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here