Biją na Rynku

Policja szuka świadków pobicia jednego z mieszkańców miasta. Do zdarzenia doszło w środę, 12 kwietnia, późnym wieczorem w centrum Krasnegostawu. Na szczęście poszkodowany nie odniósł poważnych obrażeń.

O pobiciu dowiedzieliśmy się z alarmującego wpisu, jaki w czwartek pojawił się na profilu Spotted Krasnystaw na facebooku. „Czy ktoś coś widział, wie na temat wczorajszego pobicia na rynku? Do zdarzenia doszło około godziny 20.00. Na Rynku trzech bandziorów skopało chłopaka do nieprzytomności. Poszukuję osób, które to widziały, które wezwały pogotowie, kogoś kto pomógł temu chłopakowi! Już zajmuje się tym policja, potrzeba świadków, bardzo proszę o pomoc”. Według autorki wpisu to nie pierwszy przypadek, gdy w samym centrum Krasnegostawu doszło do pobicia. I dzieje się to mimo zainstalowanego wokół monitoringu.
– Rzeczywiście mieliśmy zgłoszenie o takim zdarzeniu – potwierdza Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji. – Szukamy sprawców i świadków zdarzenia. Na szczęście po przeprowadzonych badaniach okazało się, że pobity mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. (k)