Biznesowe podsumowanie i planowanie

W czwartek w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie odbyła się Gala 15-lecia organizacji Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan”.
Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan to regionalne gremium przedsiębiorców, reprezentująca w województwie lubelskim Konfederację Lewiatan.
Lubelski Lewiatan liczy około 100 członków – firm reprezentujących niemal wszystkie branże gospodarki na Lubelszczyźnie, a jego prezesem jest Dariusz Jodłowski.
W czwartkowej gali udział wzięło między innymi kilkunastu prelegentów, przedstawicieli ministerstw odpowiedzialnych za gospodarkę i rynek pracy, władz lokalnych oraz kilkuset gości – przedsiębiorców z terenu wschodniej Polski.
W najważniejszej części imprezy, Panelu Liderów Rynkowych, odbyła się prezentacja trzech globalnych, wzorcowych i wiodących marek w swoich branżach: IBM, IKEA oraz ORANGE. Ich przedstawiciele wygłosili inspirujące prezentacje na temat wizji biznesu w Polsce i na świecie w perspektywie 5 lat oraz udzielili wskazówek lubelskim przedsiębiorcom, jak należy przygotowywać się do nadchodzących zmian. BK