Black Friday – szaleństwo wyprzedaży w Lublinie

Już w nadchodzący piątek 25 listopada w centrum outletowym Outlet Center czeka nas wyjątkowy dzień dla fanów zakupowego szaleństwa. Niezwykle popularna w USA akcja tym razem zawita również do Lublina.

Black Friday czyli Czarny Piątek to w Stanach Zjednoczonych dzień największych wyprzedaży, jednodniowych okazji oraz zniżek. W ten dzień od wielu lat zakupów dokonuje ponad 100 milionów Amerykanów. Black Friday dotarł także do Polski, w tym również do Lublina.

Dużych promocji, nawet do -80% możemy się spodziewać w Outlet Center. Specjalne okazje przygotowały nie tylko sklepy z odzieżą, sportowe lecz także Empik, restauracje oraz salon z wyposażeniem wnętrz.

– Swoim klientom w tym dniu oferujemy produkty w jeszcze niższych cenach. Obniżamy je nawet kilkakrotnie od cen outlet. W super cenach znajdziemy m. in. kolekcje zimowe, buty, książki, akcesoria domowe i wyposażenia wnętrz oraz mnóstwo innych – mówi Paulina Mikołajczuk Dyrektor Marketingu Outlet Center

Outlet Center to pierwsze w Lublinie centrum outletowe. Oferuje markowe produkty w atrakcyjnych cenach, znacznie obniżonych w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej.