Bombowe alarmy

Ktoś wpadł na bardzo głupi pomysł i do sześciu placówek oświatowych z terenu powiatu krasnostawskiego wysłał drogą elektroniczną informacje o podłożonych bombach, które zostaną odpalone drogą radiową. Policja szuka żartownisia.

Ludzka wyobraźnia i głupota nie zna granic. W minionym tygodniu krasnostawska policja odnotowała aż sześć alarmów bombowych. Ktoś wysłał informacje drogą elektroniczną do placówek oświatowych z terenu powiatu krasnostawskiego. W czwartek 28 kwietnia o rzekomym podłożeniu bomby poinformowano Szkołę Podstawową w Kraśniczynie, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej i Przedszkole Miejskie nr 5 w Krasnymstawie.

Kolejnego dnia informacje o odpaleniu drogą radiową bomby wysłano do Szkoły Podstawowej w Płonce w gm. Rudnik, do Szkoły Podstawowej w Orłowie Drewnianym w gm. Izbica i do Szkoły Podstawowej nr 1 w Krasnymstawie. W żadnej z placówek nie zarządzono ewakuacji. Policja szuka żartownisia. Ustalenie osoby, która pozwoliła sobie na głupi żart, jest kwestią czasu. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here