Brawa dla reprezentantów Sokoła

Pod dyktando lubelskiego Sokoła toczyły się rozgrywane w Zamościu Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Regionu C w sumo. Podopieczni trenerów Krzysztofa i Rafała wywalczyli aż 16 medali, w tym trzy złote.

Dziewczęta z Lublina wygrały klasyfikację punktową zawodów, a chłopcy zajęli drugie miejsce, ustępując nieznacznie jedynie ekipie z Pabianic.

Medaliści Sokoła

złoto: Martyna Kłoda (45 kg), Nikola Frankiewicz (+65kg), Oliwier Trześniak (65 kg)

srebro: Oliwia Maziarz (45 kg), Katerina Poselska (50 kg), Nikola Kamola (60 kg), Mateusz Bartnik (40 kg), Aleksander Michałek (45 kg)

brąz: Natalia Orzyp (40 kg), Nikola Wójcik (45 kg), Aleksandra Kozłowska i Żaneta Michalak (50 kg), Julia Ostrowska i Julia Kot (55 kg), Jakub Atanasov (40 kg), Kevin Kłosowski (65 kg) MAG