Brawa dla UKS Ronin i Spartakusa

Z udziałem ponad 150 zawodniczek i zawodników z 15 klubów z Polski oraz Ukrainy i Wielkiej Brytanii odbyły się w Lublinie Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Judo w grupie wiekowej dzieci 7-13 lat. W zawodach z reprezentantów lubelskich klubów najlepiej spisali się przedstawiciele Spartakusa, gospodarze imprezy, a także UKS Ronin. Nagrody w mistrzostwach: statuetki, medale oraz dyplomy ufundował Lubelski Węgiel Bogdanka SA, sponsor strategiczny UKS Spartakus.

Wyniki

(mistrzowie danej kategorii, jak również i najlepsze wyniki zawodników z Lublina i Świdnika oraz regionu)

2010/2012

dziewczęta

24 kg: 1. Klaudia Krzewińska (UKJ Orzeł Warszawa), 2. Lena Niedźwiecka (Legion Zamość)
27 kg: 1. Sofia Nesterenko (Kijów)
30 kg: 1. Aleksandra Obrębska (Technik Orion Radzyń Podlaski)
36 kg: 1. Anhelina Sadovska (Ukraina)

chłopcy
23 kg: 1. Ignacy Haciski (UKJ Orzeł Warszawa), 2. Maksymilian Mirosław (MKS Kalina Lublin)
26 kg: 1. Yevhen Kryzhanovskyi (Łuck), 5. Filip Włodarczyk (Lublinianka)
29 kg – I gr: 1.Maksym Sporyi (Kijów), 3. Aleksander Dudek (Lublinianka)
29 kg – II gr: 1. Bartłomiej Kaliszczak (Legion Zamość), 2. Maciej Ostrowski, 3. Aleksander Zięba (obaj UKJ Ronin)
32 kg: 1. Marcin Gdula (Lublinianka),
35 kg: 1. Wiktor Wojcieszko (Legion)
42 kg: 1. Igor Pruchniak (Judo Rei Świdnik), 2. Wiktor Masłowski (UKJ Ronin), 3. Paweł Stępień (Spartakus)

2008/2009

dziewczęta
27 kg: 1. Daria Lozoviuk (Kijów)
44 kg: 1. Maja Kruczek (Technik Orion Radzyń Podl), 2. Karolina Sztejnbis (Spartakus), 3. Maja Zielińska (Kangei Judo Club – Wielka Brytania), 4. Valentyna Hernandez-Mazur (Spartakus)
48 kg: 1. Agata Żukowska (Legion Zamość), 2. Eliza Wrzos (UKJ Ronin)
+48 kg: 1. Zuzanna Laszuk (Orzeł)

chłopcy
26 kg: 1. Jakub Żwirski (Spartakus)
29 kg: 1. Ivan Semenukha (Łuck), 2. Stanisław Sadownik (MKS Kalina))
32 kg: 1. Andrii Loha (Kijów), 2. Mikołaj Świstak (UKJ Ronin)
35 kg: 1. Artem .Yarmoshuk (Łuck),… 7. Ksawery Poniewozik (Judo Rei)
38 kg: 1. Yehor Pshenychnyi (Kijów), 3. Kacper Walczuk (Spartakus)
46 kg: 1. Bartosz Petruczynik
50 kg: 1. Dmytro Khilchuk (Łuck), 2. Bartosz Piękoś, 3. Michał Wójcik (UKJ Ronin)
+55 kg: 1. Maksym Poluianskyi (Kijów)

2006/2007

dziewczęta
33 kg: 1. Polina Kovyrnova (Ukraina), 2. Alicja Uchymiak (Legion)
44 kg: 1. Oliwia Piechnik (ULKS Kowala), 2. Natalia Wacniak (Legion)
48 kg: 1. Oliwia Frankiewicz (Technik), 2. Natalia Zygan (Spartakus)
52 kg: 1. Alicja Domagała (Kowala), 3.Karolina Szabat (MKS Kalina)

chłopcy
32 kg: 1. Konstiantyn Androsiuk (Łuck), 2. Bartosz Wójcik (Spartakus), 3. Karol Wach (Legion)
35 kg: 1. Roman Borovyk (Kijów), … 3. Marcel Paluch (Lublinianka) i Marcel Kowalewski (Judo Rei)
38 kg – I grupa: 1. Wiktor Wołoszyn (UMKS Ostrowia), 2. Aleks Jonko (Judo Rei Świdnik), 3. Michał Najman (Legion)
38 kg – II grupa: 1. Bartłomiej Wrzos (UKJ Ronin)
42 kg: 1. Maksym Shtyk (Łuck),… 5. Mateusz Siwek (Spartakus)
46 kg: 1. Krystian Ziółkowski (UMKS Ostrowia), 2. Paweł Żmudziak (UKJ Ronin), 3. Igor Masłowski (UKJ Ronin)
50 kg: 1. Dmytro Mysiuk (Łuck),
55 kg: 1. Maciej Bobowicz (Spartakus), 4. Jakub Otoliński (MKS Kalina)
60 kg: 1. Miłosz Ziętek (UKJ Ronin), 2. Maksymilian Majchrowski (Legion), 3. Jan Sztejnbis (Spartakus)
66 kg: 1.Kacper Jakubuszek (UKJ Ronin)
+66 kg: 1. Kamil Kozieł (UKJ Ronin), 2. Maciej Efner (Legion Zamość)
MAG