Brąz dla Reginy Watras i Kacpra Berejowskiego

Zapaśnicy Sokoła i trener Rafał Boryc pozują po pamiątkowego zdjęcia z Andrzejem Supronem, prezesem Polskiego Związku Zapaśniczego

Dwa brązowe medale w rozgrywanych w Łodzi finałach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach zdobyli reprezentanci Sokoła Lublin.

Trzecie miejsce wśród kobiet w kat. 65 kg zajęła Regina Watras, która w decydującym o medalu pojedynku pokonała Karinę Dolną z AKS Piotrków Tryb.

Na najniższym stopniu podium stanął także w zapasach w stylu wolnym w kat. 51 kg Kacper Berejowski, który w walce o brązowy medal wygrał z Wiktorem Benderem z Orła Namysłów.

Pozostałe miejsca zawodniczek Sokoła w rywalizacji kobiet: 7. Wiktoria Chołodowska (61 kg), 8. Dominika Buss (57 kg), 9. Oliwia Maziarz (46 kg), 13. Klaudia Michalak (69 kg), 18. Patrycja Misztal (53 kg), 19. Wiktoria Wójcik (53 kg) oraz zawodników z Lublina w stylu wolnym: 5. Karol Ostrowski (51 kg), 7. Ireneusz Głowacki (55 kg), 9. Krystian Michna (60 kg) i Sebastian Ciężko (110 kg).

…a także Bartosza Wójcika

Brązowy krążek z Łodzi z finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w judo przywiózł także Bartosz Wójcik z UKS Spartakus Lublin. Podopieczny trenera Józefa Tkaczyka zajął trzecie miejsce w kat. 46 kg. Trzynasty w zawodach w kat. 90 kg był Jakub Jabłonka, klubowy kolega Wójcika, a dziewiąty w 55 kg Michał Król z KS Judo Rei Świdnik.MAG