Budowanie własnej marki

W listopadzie i grudniu na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się specjalnie przygotowany cykl spotkań. Na uczelni pojawią się znane osoby, które wygłoszą inspirujące prelekcje – opowiedzą, jak odnieść sukces, w jaki sposób postępować, by spełnić swoje marzenia, a uczestnicy będą mieli okazję zapytać specjalistów o rady i wskazówki. Pierwsze spotkanie odbyło się 4 listopada. Gościem była Beata Tadla.


Dziennikarka telewizyjna i radiowa wystąpiła z wystąpieniem poświęconym autoprezentacji, budowaniu własnej marki i konsekwentnemu dążeniu do obranych przez siebie celów. Beata Tadla jest trenerką specjalizującą się w szkoleniach z prezentacji, wystąpień publicznych oraz medialnych.

Od 1991 roku związana jest z mediami – prowadziła głównie programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania „Faktów”, a w TVP – „Wiadomości” oraz programów publicystycznych. Tadla jest autorką czterech książek oraz wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Kolejne spotkanie odbędzie się 20 listopada. Gościem będzie wówczas Mateusz Waligóra, specjalista od wyczynowych wypraw w najbardziej odludne miejsca planety. 27 listopada na UMCS pojawi się Łukasz Krasoń – człowiek nie kapitulujący przed niczym i przed nikim, dla którego wózek inwalidzki nie jest przeszkodą w realizacji nawet najśmielszych marzeń, a 4 grudnia uczelnię odwiedzi ekipa blogerów i podróżników. Busem przez świat! Karol i Ola Lewandowscy to nie tylko doskonali podróżnicy, ale także autorzy filmów i książek podróżniczych.

Wstęp na wszystkie spotkania jest otwarty. Odbywają się one w auli Instytutu Informatyki UMCS (ul. Akademicka 9).  MG