Bus roztrzaskał się na drzewie

Do groźnego zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze krajowej nr 17. W miejscowości Zakręcie, na prostym odcinku drogi, dostawcze Iveco uderzyło w drzewo. Kierujący i pasażer trafili do szpitala.

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku, do którego doszło po północy, 1 października, w miejscowości Zakręcie (gmina Krasnystaw). – Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, kierujący dostawczym autem Iveco 36-letni mieszkaniec gminy Adamów, na prostym odcinku drogi, zjechał na lewy pas ruchu, a następnie na pobocze po czym uderzył w drzewo – relacjonuje Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji. Mężczyzna jechał z pasażerem, 30-letnim mieszkańcem Białej Podlaskiej.

– Obydwaj zostali przewiezieni do szpitala. Tam po badaniach okazało się, że 36-latek doznał poważnych obrażeń ciała, u pasażera stwierdzono ogólne potłuczenia. W celu ustalenia dokładnych przyczyn wypadku funkcjonariusze zabezpieczyli samochód do dalszych badań. Wiadomo, iż kierujący był trzeźwy – dodaje rzecznik. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here