By rodzinne firmy rosły w siłę

15 października o godz. 12:30 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się III Wschodnie Forum Firm Rodzinnych.


Głównym celem wydarzenia, którego organizatorami są: Krzysztof Hetman, poseł do Parlamentu Europejskiego, Pracodawcy Ziemi Lubelskiej oraz Stowarzyszenie „Aktywna Europa”, jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do nieustannego zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności

Forum organizowane jest już po raz trzeci i dla przedstawicieli rodzinnych przedsiębiorstw stanowi niepowtarzalną szansę do wymiany doświadczeń, nawiązywania relacji biznesowych oraz pozyskania informacji służących rozwojowi ich firm.

– W tym roku postanowiliśmy dać jak najszersze pole do współdziałania i rozwijania się przedsiębiorcom. Oprócz głównej części konferencyjnej postanowiliśmy udostępnić firmom rodzinnym przestrzeń do dyskusji i prezentacji rodzinnych przedsiębiorstw, tak by lokalni przedsiębiorcy mogli poznać się wzajemnie oraz dostrzec szanse na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym. Zależy nam na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne – podkreślają organizatorzy III Wschodniego Forum Firm Rodzinnych.

Gościem specjalnym tegorocznego forum będzie Elżbieta Bieńkowska, komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP, która wygłosi wykład wprowadzający.

W ramach imprezy zaplanowano dwa godzinne panele. Pierwszy – „Biurokracja kontra przedsiębiorczość – czy tak musi być zawsze?” – poprowadzi Maciej Zakrocki, znany dziennikarz telewizyjny i radiowy. Wezmą w nim udział m.in. Krzysztof Pietraszkiewicz (prezes Związku Banków Polskich), Marceli Niezgoda (dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości), Marcin Kukla (główny specjalista w Departamencie Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach PARP), Michał Woźniak (dyrektor ds. marketingu oraz prokurent ELMAX) oraz Artur Habza (dyrektor Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej UMWL)

W drugim panelu – „Budowanie i kreowanie marki w social mediach” – uczestnicy forum będą mogli posłuchać między innymi Łukasza Jakóbiaka, który w 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here