W centrum Lublina powstaje Focus Hotel Premium

W ubiegłym tygodniu teren, na którym znajdzie się hotel, został ogrodzony. Pojawiły się też spychacze i koparki.

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się w Lublinie budowa nowego hotelu należącego do polskiej sieci Focus Hotels. Przy ul. Podzamcze 1 pod marką Focus Hotel Premium powstaje obiekt w standardzie 4-gwiazdkowym. Inwestorem jest spółka ARP. Otwarcie zaplanowano na październik 2018 roku.


Focus Hotel Premium Lublin to już czwarty projekt hotelowy sieci będący obok hoteli w Sopocie, Bydgoszczy i Białymstoku w trakcie realizacji.
Hotel powstaje w centrum miasta przy ulicy Podzamcze 1, zaledwie 500 m od Starego Miasta i Zamku Lubelskiego. Obiekt dołączy do rodziny hoteli Premium, do której należą już 4-gwiazdkowe obiekty w Gdańsku i Inowrocławiu oraz budowany hotel w Sopocie.
Focus Hotel Premium Lublin zaoferuje 75 pokoi oraz 400 m2 nowoczesnej powierzchni konferencyjnej. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz hotelowy parking podziemny.
– Focus Hotels, na mocy podpisanej umowy z inwestorem, wydzierżawi obiekt na okres 15 lat. Podpisanie tej umowy uważamy za ogromny sukces na obranej przez nas drodze rozwoju. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.
Podobnie jak inne hotele sieci Focus nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, będzie dysponował przestronną łazienką, telewizorem, biurkiem do pracy oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki będą nocować bezpłatnie. KB

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekty należą do klasy ekonomicznej i charakteryzują się wysoką jakością świadczonych usług. Właścicielem spółki jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy. Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu.