Chwile wzruszeń w internacie

„To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku” – te słowa Winstona Churchilla przyświecały pożegnaniu tegorocznych absolwentów mieszkających w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej.

Uroczystość odbyła się 9 kwietnia. Młodsi koledzy z wielkim żalem i ze łzą w oku pożegnali swoich starszych kolegów, którzy w tym roku szkolnym zakończą naukę w naszej szkole. To dla nich przygotowana została prezentacja z fotografiami szkolnymi z czterech lat, utwory muzyczne wykonane przez szkolny zespół muzyczny oraz słodki poczęstunek w postaci ciast z wróżbą na przyszłość.

Absolwenci na ręce kierownika internatu Elżbiety Krochmalskiej skierowali podziękowania dla nauczycieli wychowawców za opiekę i wychowanie, paniom kucharkom podziękowali za smaczne posiłki, a młodszym mieszkańcom za wspólny miło spędzony czas. Stanisław Buk, dyrektor ZS CKR, życzył absolwentom by zawsze byli wszędzie tak życzliwie traktowani i żegnani jak na tej uroczystości. Scenariusz uroczystości przygotowały Anna Kowalik i Joanna Troć.

Oprawę muzyczną przygotował Marian Sawicki wraz z zespołem wokalnym w składzie: Agata Jagniątkowska, Aleksandra Rozwałko, Agnieszka Lipska, Weronika Zakrzewska, Patrycja Kukiełka, Paulina Repeć. Uroczystość prowadzili – Klaudia Golec i Dawid Tokarczyk. Obsługę techniczną zapewnili: Jakub Żeliszczak, Marcin Staszak i Michał Miszczak. (k)