Ciekawe wakacje w IKEA Po Sąsiedzku!

Wakacje w pełni, więc IKEA Po Sąsiedzku nie zwalnia tempa – zaprasza mieszkańców Lublina na kolejne warsztaty, spotkania oraz pokazy filmowe. Program atrakcji w lipcu jest bardzo zróżnicowany. Lokal wprowadził również letnie nowości do swojej oferty kulinarnej: kawę mrożoną i świeżo mieloną kawę na wynos.


Już od trzech miesięcy mieszkańcy Lublina mają możliwość poczuć skandynawski klimat oraz doświadczyć szwedzkiej kultury. Wszystko to dzięki IKEA Po Sąsiedzku, działającej przy Krakowskim Przedmieściu 55. Oprócz domowej przestrzeni, w której można odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, poczytać, zagrać w planszówkę lub zwyczajnie pobyć, IKEA Po Sąsiedzku daje również możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji. Do tej pory odbyły się m.in. warsztaty ceramiczne i ogrodnicze w stylu „zrób to sam”, spotkania międzypokoleniowe z seniorami, pokazy filmowe, turnieje gier planszowych dla całych rodzin i oczywiście warsztaty o wzornictwie i projektowaniu.
A jakie plany na najbliższy czas?
20 lipca w godz. 17:30 – 19:30 odbędzie się spotkanie z Agatą Kornacką „Zjedzmy coś! Kisimy na zdrowie”. Pod okiem fachowca będzie można się dowiedzieć, jak prawidłowo przygotować kiszonki, miło spędzić czas i poznać nowych ludzi.
23 lipca w godz. 11:00 – 14:30 odbędzie się nietypowe spotkanie ze sztuką „Zróbmy Klimat! Mieszkanie zgodne z mysa”, które poprowadzi Aleksandra Szewczyk z IKEA. Pani Aleksandra opowie, jak wprowadzić klimat mysa w swoim domu. Mysa to filozofia życia, która w skrócie oznacza sztukę odnajdowania szczęścia w drobnych przyjemnościach: to praktyczne i przytulne wnętrza, w których można celebrować zwykłe momenty z najbliższymi.
Na kolejne spotkania z Aleksandrą Szewczyk o tym, jak stworzyć dostosowane do własnych potrzeb i możliwości idealne miejsca wypoczynku w stylu IKEA, IKEA Po Sąsiedzku zaprasza 24 i 25 lipca w godz. 17:00 – 20:30.
W lipcu nie zabraknie również pokazów filmowych. 29 lipca o 18:00 będzie można obejrzeć film „Telenowela”, zaś 30 lipca o godz. 18:00 film „Jonny Vang”.
Więcej informacji o IKEA Po Sąsiedzku, szczegółowy program wydarzeń oraz zapisy na spotkania dostępne są na fanpage’u IKEA Po Sąsiedzku na Facebooku (facebook.com/IKEAPoSasiedzku). KB