Coś dla sklejaczy rymów

„Robimy hip-hop” to kolejne warsztaty realizowane przez Krasnostawski Dom Kultury. Pierwsze zaplanowano na 27 kwietnia o 16.00.

Warsztaty „Robimy hip-hop” zorganizowane zostaną w ramach projektu „Kultura z Wami!”. Rymy składać będzie Przemysław „Golden” Adach. Każdy kto chce wziąć w nich udział proszony jest o kontakt na mail: projekty.kdk@gmail.com lub telefon: 665 437 017.
– Masz pomysł na działanie kulturalne lub znasz osoby, które sypią nimi jak z rękawa? Nie lubisz jednak wypełniać ankiet, odpowiadać na „głupie pytania” i słuchać „mądrych głów”? Jeżeli dodatkowo przejawiasz talent muzyczny, mamy propozycje dla ciebie. Przyjdź na spotkanie warsztatowe i wyraź to formie rapu! Wasze wersy, strofy, linijki postara się poskładać w jeden kawałek Przemysław „Golden” Adach – zapowiada Dominik Kleszko z KDK.
Przemysław Adach pochodzi z Krasnegostawu, jest producentem muzycznym, wokalistą, współtwórcą projektów Złote Twarze i Ptaki Drapieżne. Dwukrotnie nominowany do Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych „Żurawie”. Znany w środowisku hip-hopowym ze współpracy m.in. z Miuoshem, Biszem, Onarem czy DJ Vadimem. Komponuje muzykę z pogranicza trip-hopu, chilloutu, downtempo, electro-soulu z naciskiem na granie live actów producenckich. (k)