Cudze chwalicie, swego nie znacie…

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem na Najlepszy produkt turystyczny powiatu chełmskiego ‘2017  jego organizator Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” wydłuża termin zgłaszania kandydatur do konkursu do 28 lipca!

Kandydatury mogą zgłaszać instytucje, samorządy terytorialne, twórcy produktów turystycznych, stowarzyszenia, fundacje, właściciele obiektów turystycznych, przedsiębiorcy prywatni, organizatorzy turystyki oraz osoby fizyczne, w  4 kategoriach konkursowych: wydarzenie cykliczne, atrakcja turystyczna, pakiet usług turystycznych
i obiekt. Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu nominuje po 5 kandydatur
w każdej z kategorii konkursowych. Zwycięzców w poszczególnych kategoriach, spośród nominowanych kandydatur, wybiorą czytelnicy Nowego Tygodnia głosując na specjalnych kuponach zamieszczonych w gazecie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w grudniu 2017 roku. Na laureatów czeka kampania promocyjna, a na głosujących nagrody!

Pełny Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest TUTAJ, na stronie internetowej LGD „Ziemi Chełmskiej” www.ziemiachelmska.pl oraz w siedzibie LGD przy pl. Niepodległości 1 pok. 330.  Przypominamy, na zgłoszenia kandydatur czekamy do 28 lipca! (R)