Czas na pierwsze letnie transfery!

Jakub Staszak

W ubiegłym tygodniu z Motorem kontrakty podpisało nowych dwóch piłkarzy. Najpierw dwuletnią umową z lubelskim klubem związał się 25-letni napastnik Michał Żebrakowski, a następnie niespełna 20-letni obrońca Jakub Staszak.


Michał Żebrakowski pochodzi z Rzeszowa i przygodę z piłką rozpoczynał w tamtejszej Stali, gdzie zadebiutował w pierwszym zespole w 2014 roku. Następnie występował w Lechii Gdańsk, Siarce Tarnobrzeg, Arce Gdynia, Górniku Łęczna, Warcie Poznań oraz Wigrach Suwałki. W ostatnim z wymienionych klubów spędził trzy poprzednie sezony. W minionych rozgrywkach strzelił siedem bramek w 17 występach.

Jakub Staszak urodził się 14 września 2002 roku w Kaliszu i pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzinnym mieście. W wieku 13 lat trafił do Zagłębia Lubin, gdzie występował w drużynach juniorskich. Następnie bronił barw kaliskiego KKS, Górnika Konin, Stomilu Olsztyn i GKS Bełchatów. Na swoim koncie ma 43 mecze w III lidze i 15 występów na zapleczu Ekstraklasy. W poprzednim sezonie zagrał 24 spotkania i zdobył dwie bramki w eWinner II lidze dla KKS 1925 Kalisz.

Michał Żebrakowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here