Czas na rowerowe szaleństwo

Po zimowej przerwie ponownie został otwarty dla pasjonatów wyczynowej jazdy rowerem tor BMX w Bike Park Lublin przy ulicy Janowskiej. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną na obiekcie obowiązują specjalne zasady.

Wstęp możliwy jest codzienne jedynie w godzinach od 15 do 17 po wcześniejszej rezerwacji miejsca pod nr tel. 697 982 215. Jednocześnie na terenie Bike Park Lublin może przebywać maksymalnie 6 osób. W przypadku wypełnienia limitu kolejne osoby muszą poczekać, aż zwolni się miejsce.

– Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z wprowadzonymi zasadami i bezwzględne ich stosowanie. Równocześnie mamy nadzieję, że w ciągu kolejnych tygodni sytuacja się poprawi i możliwe będzie znoszenie kolejnych ograniczeń – mówi Marcin Bielski, prezes Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie, która zarządza obiektem przy ul. Janowskiej.

Osoby korzystające z torów rowerowych Bike Park Lublin nie są zobowiązane do noszenia maseczek ochronnych, ale te spacerujące po obiekcie już tak. Przy wejściu i wychodzeniu z Bike Park Lublin, osoba korzystająca jest zobowiązana zdezynfekować ręce za pomocą płynu umieszczonego w dozowniku.

Osoby poniżej 13. roku życia mogą przebywać na obiekcie tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. KB