Czołówka na zakręcie

Groźny wypadek w Teresinie. 27-latka kierująca toyotą na łuku drogi zderzyła się czołowo z golfem. Uwięzioną w aucie kobietę z obrażeniami ciała wydobyli strażacy. Helikopter zabrał ją do szpitala. W wypadku ucierpiał też pasażer golfa.

We wtorek, przed godziną 14 dyżurny chełmskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Teresinie (gmina Leśniowice). Na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierująca toyotą 27-letnia mieszkanka gminy Leśniowice na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z Volkswagenem Golfem. VW kierował 34-letni chełmianin, a wraz z nim podróżował pasażer. Uderzenie było na tyle silne, że pojazdy odrzuciło na pobocza. Kierująca toyotą została uwięziona w pojeździe. Chełmscy strażacy uwalnili ją, używając sprzętu hydraulicznego.

Strażacy także udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym. 27-latka została przetransportowana ratunkowym helikopterem do szpitala. Ranny w wypadku został też pasażer golfa. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia. Wiadomo, że kierujący byli trzeźwi. Wypadek był groźny, a syreny służb ratunkowych postawiły na nogi okolicznych mieszkańców. Na miejscu oprócz policjantów, pogotowia ratunkowego, również lotniczego, chełmskich strażaków, zjawili się też druhowie z OSP KSRG Wojsławice i OSP Leśniowice. (mo, fot. KMP Chełm. OSP KSRG Wojsławice)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here