Czterej nowi strażnicy

Zakończył się nabór na pięć wolnych stanowisk pracy w straży miejskiej w Chełmie. Obsadzone zostały cztery etaty. Trwa też konkurs na stanowisko komendanta strażników. Zgłosiła się jedna osoba.

Ponad miesiąc temu magistrat ogłosił nabór na pięć wolnych stanowisk pracy w straży miejskiej. Zgłosiło się 18 osób, ale tylko 8 spełniało formalne wymogi. Procedurę rekrutacji pozytywnie przeszli czterej kandydaci. Są to trzej chełmianie – Tomasz Betiuk, Piotr Szymański i Piotr Kostecki – oraz mieszkaniec Dubienki Łukasz Krasuń. Do obsadzenia pozostaje jeszcze jeden etat. Nie wiadomo, czy prezydent Jakub Banaszek zdecyduje się na kolejne ogłoszenie naboru.

Trwa natomiast konkurs na stanowisko komendanta straży miejskiej. Termin składania ofert upłynął w poniedziałek 12 kwietnia. Jak informuje Biuro Prasowe Prezydenta Chełma, zgłosił się jeden kandydat. Urzędnicy nie podają jednak nazwiska, ale wśród strażników głośno mówi się o tym, że dokumenty do konkursu mógł zgłosić Tomasz Piskorski, który obecnie pełni obowiązki komendanta straży miejskiej. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here