Cztery gwiazdki na Podzamczu

Nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel w standardzie premium oferuje gościom 77 przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi. Idealnie zlokalizowany, tuż przy Zamku Lubelskim i Starym Mieście stanowi wygodną bazę wypadową do wędrówek po całym Lublinie

Choć Focus Hotel Premium Lublin, najnowszy i najnowocześniejszy obiekt hotelowy w mieście, przyjął pierwszych gości już w maju, to dopiero w piątkowy wieczór odbyło się jego oficjalnie otwarcie. W uroczystości, prowadzonej przez znanego i lubianego prezentera telewizyjnego Oliwiera Janiaka, uczestniczyło wielu gości, na czele z Mariuszem Banachem, wiceprezydentem Lublina oraz Anną i Robertem Piliszczukami, inwestorami obiektu.

Focus Hotels S.A. to prężnie rozwijająca się sieć nowoczesnych hoteli biznesowych w Polsce. Obiekt w Lublinie jest 11, w kraju, ale pierwszym po prawej stronie Wisły.

– Otwarcie pierwszego hotelu na Lubelszczyźnie niezmiernie nas cieszy. Jest to dla nas potwierdzenie, że wypracowany przez sieć model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, by nowy hotel w Lublinie spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości – podkreśla Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Hotele Focus znajdują się zawsze w dobrej lokalizacji, która pozwala w krótkim czasie dotrzeć do najważniejszych miejsc w mieście. Ponadto – dzięki bliskiej odległości od dworców i lotnisk zapewnią ją mobilność tak ważną podczas wszelkich podróży służbowych. I tak jest w Lublinie. Obiekt powstał przy ulicy Podzamcze, tuż za skwerem gdzie przed laty stał pomnik Boleslawa Bieruta. Z okien jego pokojów widać lubelski Zamek.

Focus Hotel Premium Lublin to nowoczeny, 4-gwiazdkowy obiekt, który oferuje gościom 77 przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi. Tak, jak pozostałe hotele sieci Focus, oferuje szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do kącika biznesowego z drukarką.

Hotelowi goście mogą bezpłatnie skorzystać z sauny i siłowni.

Każdy pokój został wyposażony w duże i wygodne łóżko, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Posiada też przestronną łazienkę.

Ponadto goście otrzymują kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci Focus Hotels, natomiast dzieci i młodzież do lat 18, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki nocują bezpłatnie.

Hotele Focus reklamują się najlepszą w branży relacją ceny do oferowanej jakości. Za dwuosobowy pokój w Lublinie trzeba zapłacić od 200 złotych. KB

Focus Hotel Premium Lublin w liczbach

  • 4 gwiazdki
  • 11. obiekt sieci Focus Hotel w kraju, pierwszy w Polsce Wschodniej
  • 77 pokoi
  • 400 m2 to łączna powierzchnia 4 sal konferencyjnych
  • 450 m odległość od Zamku Lubelskiego