Cztery osoby w szpitalu

Cztery pojazdy zderzyły się w piątek 1 kwietnia po godz. 18.00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły cztery osoby. Na szczęście nikt nie zginął, choć wypadek wyglądał bardzo groźnie.

Mnóstwo szczęścia mieli uczestnicy groźnego wypadku, do jakiego doszło w piątek 1 kwietnia po godz. 18.00 na drodze krajowej nr 17 w Łopienniku Nadrzecznym. Według wstępnych ustaleń krasnostawskich policjantów, 70-letnia mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski, kierujący samochodem marki Audi, zmierzając w stronę miasta, na prostym odcinku drogi, prowadzącym przez las, stracił panowanie nad autem, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki BMW.

Tym autem podróżowały dwie osoby, a za kierowcą był 33-letni mieszkaniec gminy Zamość. To nie wszystko, bo w tył BMW uderzył jadący za nim Fordem 56-latek z gminy Łaszczów w powiecie tomaszowskim. W zdarzeniu uczestniczył również ciągnik siodłowy Mercedes, w którego naczepę uderzyło Audi.

W wyniku zdarzenia kierowca Audi, jego 16-letni pasażer, a także kierujący BMW 33-latek i jadący z nim 36-latek doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Jak informuje policja, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z kolei kierowca Forda, a także 42-letni obywatel Ukrainy, który kierował ciężarowym Mercedesem, nie odnieśli żadnych obrażeń.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Łopiennik Nadrzeczny, Łopiennik Dolny, Łopiennik Podleśny i Stężycę Łęczyńską. Wspólnie ze służbami ratunkowymi czuwali nad bezpieczeństwem innych uczestników ruchu drogowego.

Policja ustala dokładne okoliczności wypadku i po raz kolejny zwraca się z apelem o zachowanie ostrożności podczas jazdy. Tym bardziej, że w ostatnich dniach pogoda chyba wszystkim sprawiła psikusa, wielu kierowców już zmieniło opony z zimowych na letnie, dlatego tym bardziej należy zachować ostrożność na drodze. (ps)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here