Czuj, czuj, czuwaj!

Przedstawiamy zwycięzców powiatowego Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej, który zorganizowano w Zespole Szkół w Stołpiu.

W kategorii gromady zuchowe – solista zwyciężyli: Amelia Lewandowska z ZS w Urszulinie i Kuba Strzelecki z ZS w Stołpiu, w kategorii gromady zuchowe – zespół wokalny: GZ „Wieżyczki” z ZS w Stołpiu i GZ „Iskierka ”ZS w Urszulinie, w kategorii drużyny harcerskie – solista: Kamila Mazurek z ZS w Stołpiu, Sandra Dubaj z ZS w Wojsławicach, Natalia Dąbrowska z ZS w Rudzie Hucie i Daria Pieczykolan z SP w Żmudzi, w kategorii drużyny harcerskie – zespół wokalny: DH „Wieżyczki” z ZS w Stołpiu, DH „Niewidzialne dłonie” z SP nr 11 w Chełmie, DH z ZS w Rudzie Hucie, ZS w Wojsławicach, ZS w Urszulinie oraz SP i Gimnazjum w Żmudzi.
Nagrody wręczali Jolanta Ryszkiewicz – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Chełmie, Ryszard Mielniczuk – dyrektor Biura Promocji Gminy Chełm, Hanna Elak – dyrektor ZS w Stołpiu oraz Jerzy Krawczyk i Ryszard Nagrodzki – zastępcy Komendanta Hufca Chełm. (mg)