Czy to ostateczna decyzja?

Takie pytanie zapewne padnie w zabawie opartej na konwencji znanego teleturnieju Milionerzy, do której zaprasza Chełmska Biblioteka Publiczna.

– Proponujemy turniej pod nazwą „Biblionerzy”. Przed uczestnikami będzie 12 pytań. Każdorazowo trzy poprawne odpowiedzi premiowane będą książką, zaś ostatnie, finałowe nagrodzone zostanie kartą prezentową do salonu Empik o wartości 100 zł – mówią organizatorzy. – W finale zmierzy się pięć osób, które zostaną wylosowane spośród wszystkich zgłoszonych do zabawy. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia w dziale promocji ChBP – nr tel. 82 563 98 45. Jednocześnie uczestników prosimy o zaproszenie własnej publiczności (klasa, przyjaciele, rodzina), wśród której będą losowane nagrody książkowe i która może okazać się pomocnym kołem ratunkowym.
Turniej „Biblionerzy” odbędzie się w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyzantów 40) 24 kwietnia br. o godz. 10. Organizowany jest w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Obchodzony jest on 23 kwietnia w celu promocji edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich, a także służy promocji czytelnictwa. Święto narodziło się w Katalonii, a jego data 23 kwietnia jest symboliczna dla literatury światowej. W ten dzień zmarli wybitni poeci i pisarze: Miguel de Cervantes, William Szekspir oraz Inca Garcilaso de la Vega. (mg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here