Dachowanie przez wiatr?

Do groźnego zdarzenia doszło w ostatni piątek w Zakręciu. Jadący drogą krajową numer 17 w kierunku Lublina kierowca volkswagena golfa nagle zjechał do rowu i dachował. 81-latek wraz z pasażerką zostali zabrani do szpitala.

– Policjanci i służby ratunkowe pracowali w piątek, 14 stycznia, po 14.00 na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w miejscowości Zakręcie – opowiada Jolanta Babicz z krasnostawskiej policji. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do dachowania pojazdu osobowego. Na miejscu służby zastały przewróconego na dach volkswagena golfa. – Autem podróżował 81-letni kierowca oraz jego żona. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala na badania. Na szczęście nic poważnego im się nie stało. Policjanci ustalili, że mężczyzna był trzeźwy – dodaje.

Na czas prowadzonych czynności na miejscu kolizji jeden pas jezdni w kierunku Lublina był zablokowany, a ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze ustalają przyczyny kolizji. Według relacji zgłaszającego, mógł się do niej przyczynić gwałtowny podmuch wiatru. (kg, fot. Policja)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here