Daj się poznać i nagrodzić

Do 15 września trwa nabór do IX edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Dyplomową. O nagrody pieniężne w wysokości nawet 6000 zł mogą starać się autorzy prac licencjackich, magisterskich, inżynierskich i doktorskich dotyczących rozwoju Lublina, ale tylko takich, które zostały obronione nie wcześniej niż w 2015 roku.


Organizatorzy konkursu zaplanowali dwie kategorie: pierwsza jest skierowana do autorów prac licencjackich, magisterskich oraz inżynierskich, druga – do autorów prac doktorskich. W każdej przewidziano nagrodę główną w wysokości 6000 zł. Oprócz nich zostaną przyznane maksymalnie trzy wyróżnienia, każde w wysokości 2000 zł. Poza nagrodami pieniężnymi najlepsi będą mogli rywalizować o miejsca na staż w lubelskim urzędzie miejskim. W ten sposób najlepsze prace dyplomowe pozna szersze grono odbiorców a ich treści mają szanse wpłynąć na rozwój miasta i działania samorządu. Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszeni podczas tegorocznej Gali Przedsiębiorczości.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju Lublina. Do rywalizacji mogą przystąpić też osoby, które dopiero zaczynają pisać swoje prace dyplomowe. Urząd miasta zapowiada, że w takim przypadku chętnie pomoże w zbieraniu np. materiałów. Prace konkursowe, razem z formularzem zgłoszeniowym, streszczeniem i potwierdzeniem faktu jej obrony należy dostarczyć osobiście albo wysłać na adres: Urząd Miasta Lublin, Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów, pl. Litewski 1, 20-80 Lublin. Joanna Niećko