Nie dali rywalom żadnych szans

Po dwóch kolejnych porażkach z Wisłą Kraków i Polonią Warszawa młodzi piłkarze Motoru przypomnieli sobie, jak się wygrywa. W wyjazdowym meczu 10. kolejki Centralnej Ligi Juniorów pokonali 3:0 w sobotę Znicz Pruszków.
Piąte zwycięstwo w rozgrywkach dały Motorowi gole: w 35. minucie Olafa Martynka, 75. minucie Macieja Welmana oraz w 90. minucie Jakuba Buczka.
Znicz Pruszków
– Motor Lublin 0:3 (0:1)
Motor: Andrzejkiewicz – Goliszewski, Kożuchowski, Chyła, Pioś, Buczek, Ilczuk, Kamiński (65 Waszczyński), Martynek (60 Welman), Tkaczuk (70 Jaśkiewicz), Koszel (78 Rybak).
Pozostałe mecze: ŁKS Łódź – Resovia 0:2 * Neptun Końskie – Progres Kraków 5:6 * Korona Kielce – Jagiellonia Białystok 1:2 * TOP 54 Biała Podl. – SMS Łódź 1:2 * Stal Mielec – GKS Bełchatów 3:1 * Wisła Kraków – Legia Warszawa 1:2 * Mecz Polonia Warszawa – Cracovia zakończył się po zamknięciu tego wydania gazety.
1. Progres 10 25 28-14
2. UKS SMS 10 25 24-7
3. Legia 10 23 26-7
4. Jagiellonia 10 18 25-7
5. Motor 10 17 15-11
6. Korona 10 16 18-14
7. Znicz 10 15 9-13
8. Polonia 9 15 15-8