Danowcy ładowali akumulatory

Reprezentanci LKSW Dan Świdnik przebywali w Lubeni koło Rzeszowa na obozie Taekwon-do & Friends Summer Camp 2021. Wraz z nimi wypoczywali i trenowali reprezentanci Azji Pabianice oraz WCSW Wołomin. Wraz z kadrą obóz liczył równą setkę uczestników!

Gościnnie zajęcia poprowadzili także instruktorzy zagraniczni. – Trener włoskiej kadry i teamu Light Revolution Manuel Nordio zaprezentował ciekawe rozwiązania taktyczne z zakresu walki light-contact. Już trzeci raz na obozie gościł rodzinny team z Bułgarii – mistrz świata seniorów w formule pointfighting Borislav Radulov i jego ojciec, a zarazem trener – Ivaylo, którzy przekazali szereg cennych wskazówek na temat taktyki walki, a dodatkowo nasi reprezentanci mogli stoczyć treningowe pojedynki z jednym z najlepszych na świecie zawodników – relacjonuje Piotr Bernat, trener główny Dana .

Oprócz treningów młodzi sportowcy także wypoczywali zwiedzając Rzeszów, czy korzystając  z parku wodnego w Strzyżowie.

Na zakończenie zorganizowano egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie w taekwon-do. Wśród promowanych znalazł się świdniczanin Michał Markowski, który uzyskał swój pierwszy stopień mistrzowski – I dan i czarny pas.

Świdniczanie rozpoczynają nowy sezon treningowy

W tym sezonie obok działających już sekcji taekwon-do i kickboxingu dla dzieci i młodzieży oraz grupy rekreacyjnej Masters dla dorosłych planowane jest otwarcie nowej grupy dla młodzieży i dorosłych zajmującej się wyłącznie kickboxingiem w formułach ciągłych – informuje Piotr  Bernat, główny szkoleniowiec Dana. – Trenerem tej grupy będzie Jakub Dańko. Do wszystkich grup można się zapisywać używając formularza na naszej stronie lkswdan.sportsmanago.pl/rekrutacja. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 602 351 585 – dodaje Bernat.

Już 4 września świdniczanie będą gospodarzem pierwszego seminarium z cyklu „Spotkania z mistrzami”. W ramach wspieranego przez Powiat Świdnicki programu naszych zawodników będzie szkolił Zenon Pawlikowski, trener kadry narodowej dzieci oraz klubu KSW Łuków. Działalność LKSW Dan wspiera także Gmina Miejska Świdnik. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here