Danowcy startowali w stolicy

Czteroosobowa ekipa LKSW Dan ze Świdnika wystartowała w I edycji otwartych mistrzostw Warszawy kadetów w kickboxingu w formule pointfighting. W rozegranych w kameralnej atmosferze zawodach uczestniczyli przedstawiciele 9 zespołów.

W sparingowym turnieju najlepiej ze świdniczan zaprezentował się Jakub Trześniak, który walcząc w wyższej niż zwykle kategorii -52 kg kadetów starszych, zdobył drugie miejsce, ulegając w finale utytułowanemu Janowi Bocheńskiemu z Piaseczna. Kuba zdobył także brąz w kategorii 57 kg, a warto dodać, że waży 10 kg mniej!

Brązowe medale zdobyli także kadeci starsi Paweł Wilczopolski (57 kg) i Tomasz Gumienniak (52 kg), natomiast kadet młodszy Kacper Kuraś był trzeci w kat. 32 kg.

Nasi kadeci starsi wystąpili także w składzie drużyn mieszanych w walkach drużynowych. Kuba i Paweł, walcząc wspólnie z zawodnikami gospodarzy – Ninja Academy Warszawa, zajęli w tej konkurencji trzecie miejsce, a Tomek z kolegami z CTSD Pionki i X-Fight Piaseczno – drugie. MAG