Danowcy wybrali się po naukę do stolicy

W sobotę (20 lutego) w siedzibie klubu Ninja Academy Warszawa odbyła się kolejna konsultacja szkoleniowa pointfighting kadetów, którą poprowadziła trenerka kadry narodowej Emilia Szabłowska z asystentami Wojciechem Ołtarzewskim i Mateuszem Dylawerskim. Frekwencja była na tyle duża, że zajęcia ponownie zorganizowano w dwóch grupach. Barwy LKSW Dan tym razem reprezentowało aż dwanaścioro zawodników!

– Tradycyjnie już każda z grup odbyła dwa bloki szkoleniowe – techniczno-taktyczny i sparingowy, zakończone sędziowanym miniturniejem – relacjonuje Piotr Bernat, trener główny LKSW Dan Świdnik.

Wśród kadetów młodszych w finale jednej z grup spotkali się Jan Hawrysz z Igorem Głowienką. – Wygrał Janek, który w półfinale pokonał innego danowca Arona Ruśniaka, zaś Kacper Kuraś, Aleksander Warszawski i Szymon Hawrysz ulegli w finałach swoim rywalom. Wśród kadetów starszych w swoich grupach triumfowali Jakub Trześniak i Kacper Głowienka – dodaje trener Bernat.

Za miesiąc ekipa LKSW Dan wystartuje w turnieju kickboxingu dzieci i kadetów Piaseczno Open, który jest jedną z najsilniej obsadzonych towarzyskich imprez w formułach pointfighting i light-contact. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here