Danowcy zakończyli 2016 rok

LKSW Dan Świdnik i Fun Sport zorganizowały dla dzieci I Mikołajkowy Turniej Taekwondo. Zawody, odbywające się gościnnych murach Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie, były ostatnimi w tym roku dla danowców.
Inicjatorem i głównym organizatorem turnieju był instruktor grup dziecięcych świdnickiego klubu Dawid Szewczyk. W imprezie wystartowało około stu najmłodszych zawodników i zawodniczek z grup LKSW Dan ze Świdnika oraz Łęcznej, a także z sekcji przy SSP im. Klonowica w Lublinie, sekcji w Piasecznie oraz grupy z GCKiS w Ludwinie.
Zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych konkurencjach otrzymali puchary, zaś miejsc 1-3 – medale. Dodatkowo wręczono puchary dla najlepszych zawodników w poszczególnych grupach wiekowych, które otrzymali Daniel Szostakiewicz, Natalia Sierpińska, Michał Markowski i Oliwia Frączyk. Nie zabrakło także wizyty Św. Mikołaja i prezentów. Imprezę wsparły Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie, firmy Fun Sport Marek Piszczek, Green Star, Salon Kosmetyczny Metamorfoza Łęczna, Majowi Outlet oraz rodzice trenujących dzieci.