Wszystko dla domu w jednym miejscu

Od 23 sierpnia tego roku przy Alei Spółdzielczości Pracy w Lublinie działa już sklep IKEA, który będzie integralną częścią centrum handlowego SKENDE Shopping, którego otwarcie zaplanowano w przyszłym miesiącu

Nie ma to jak własny dom, taki stworzony po swojemu. Dlatego do grona marek, które otworzą swoje sklepy w SKENDE Shopping, dołączają kolejne, oferujące produkty potrzebne do urządzenia domowej przestrzeni. Już wiadomo, że w centrum handlowym przy Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, które zostanie otwarte w listopadzie, wygodne zakupy zrobimy także w sklepach Home&You, Abra, Bel-Pol oraz Flying Tiger Copenhagen.


SKENDE Shopping to nowe miejsce na handlowej mapie Lublina, w którym wygodnie będzie można zrobić zakupy niezbędne do urządzenia domu. Centrum handlowe będzie zintegrowane z otwartym niedawno sklepem IKEA oferującym inspiracje i produkty do małych i dużych zmian w domu. Ale w centrum swoje sklepy otworzą także marki oferujące meble, produkty wyposażenia wnętrz, dywany, podłogi, drzwi, materace oraz sprzęt RTV i AGD. Znajdziemy tu więc m.in. takie sklepy jak VOX Meble, Black Red White, Euro RTV AGD, Komfort, czy Selene.
Nowe sklepy, tj. Home&You, Abra, Bel-Pol oraz Flying Tiger Copenhagen, o łącznej powierzchni ponad 2600 m kw. poszerzają ofertę SKENDE Shopping w zakresie urządzania i aranżacji domu. W Home&You znajdziemy produkty wyposażenia domu i dodatki do wnętrz. Abra oferować będzie produkty potrzebne do umeblowania przestrzeni, a Bel-Pol drzwi i podłogi. Natomiast w Flying Tiger Copenhagen znajdziemy kolorowe i dobrze zaprojektowane produkty oraz gadżety, w tym te służące do dekoracji domowej przestrzeni.
– Od samego początku, SKENDE Shopping tworzymy z myślą, by było ono miejscem, w którym można zrobić kompleksowe zakupy. Bliskie potrzeb klientów, z wieloma sklepami modowymi i wygodnym supermarketem spożywczym Intermarche. Ale zaletą tego centrum będzie też to, że skupi w sobie kilkanaście najbardziej popularnych sklepów z produktami do wyposażenia i aranżacji domu. SKENDE Shopping razem ze sklepem IKEA będzie nowym, ważnym miejscem na mapie Lublina. Takim, do którego warto będzie się udać na meblowe zakupy. Klienci oszczędzą tu sporo czasu, a urządzanie domu będzie jeszcze przyjemniejsze – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping.
Swoje sklepy otworzą w galerii również m.in. takie marki jak H&M, Smyk, Martes Sport, Pepco, Carry, CCC, Deichmann, Wojas, Lee Wrangler, Rossmann i Świat Książki. Łącznie w centrum działać będzie blisko 70 sklepów i praktycznych punktów usługowych. KB

To jeden z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce

Centrum handlowe SKENDE Shopping wraz ze sklepem IKEA w Lublinie będzie jednym z największych obiektów handlowych we wschodniej Polsce. W sumie na powierzchni 57 500 m kw. klienci będą mogli skorzystać z oferty sklepu IKEA o powierzchni 33 500 m kw. oraz centrum handlowego o powierzchni 24 000 m kw. z blisko 70 różnymi sklepami i punktami usługowymi, w tym jedynym w Lublinie supermarketem sieci Intermarche. Na terenie centrum znajdzie się wiele punktów przyjaznych rodzinom, miejsc wspólnego odpoczynku i zabaw dla dzieci. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na 2000 samochodów.