Dla poszukujących własnego „M”

Ofera wiodącego dewelopera w Lublinie, spółki TBV, podczas każdej giełdy wzbudzała duże zainteresowanie poszukujących własnego „M”. Nie inaczej bedzie zapewne i tym razem.

W najbliższy weekend, 21 i 22 października, w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie odbędzie się kolejna, szósta już edycja Giełdy Mieszkań.

Wikana, podobnie jak TBV, będzie także obecna na jesiennej edycji Giełdy Mieszkań.

Podczas imprezy poszukujący własnego „M” będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą na lubelskim rynku nieruchomości, a także zasięgnąć pomocy u doradców kredytowych, ubezpieczeniowych oraz projektantów.
W jesiennej edycji Giełdy Mieszkań udział zapowiedziało aż 40 wystawców. W sobotę w ramach imprezy odbędą się także wykłady. O godzinie 12:00 „Grunt to dobre odbiory – czyli o trudnej sztuce odebrania mieszkania deweloperskiego” przedstawi mgr inż. Aneta Wójcik (Odbiory i Kropka), o godzinie 13:00 „Tajniki kredytu hipotecznego” zdradzi Sylwia Niemirowska z Lubelskiego Centrum Kredytowego, a o godzinie 15 ADM Śródmieście przedstawi „Obowiązki zarządcy i właściciela obiektu zgodnie z wytycznymi Nadzoru Budowlanego”.Wykłady odbędą się na drugim piętrze w lokalu nr 2.14.
Odwiedzający Giełdę Mieszkań otrzymają katalog giełdowy zawierający porady i oferty wystawców oraz Mapę Inwestycji Mieszkaniowych – mapę Lublina z zaznaczonymi inwestycjami deweloperskimi.
Wstęp na Giełdę Mieszkań jest bezpłatny.