Dla przedsiębiorców

O rewolucji RODO i przepisach podatkowych, promocji swoich produktów i firm oraz roli motywacji w biznesie będą mogli się dowiedzieć przedsiębiorcy z powiatu krasnostawskiego, którzy w najbliższy wtorek, 15 maja, przyjdą na spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”.

„Biznes Lubelskie” to cykl spotkań przygotowanych przez Samorząd Województwa Lubelskiego, które odbędą się we wszystkich powiatach województwa lubelskiego. Na spotkanie w Krasnymstawie, 15 maja, Urząd Marszałkowski zaprasza przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z powiatu krasnostawskiego, instytucji otoczenia biznesu i samorządowców, by poznać ich oczekiwania wobec władz województwa w zakresie rozwoju i promocji przedsiębiorczości oraz naszych produktów, stwarzania klimatu dla rodzimych i zagranicznych inwestycji, kierunków misji gospodarczych. Podczas spotkania wybitni eksperci z zakresu prawa i podatków omówią wchodzącą w życie rewolucję w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), która dotyczyć będzie także wszystkich przedsiębiorców oraz zmiany w przepisach VAT, CIT i JPK. Na krasnostawskim spotkaniu obecny będzie również Daniel Iwanek, trzykrotny mistrz świata w karate, który podpowie jak się motywować, by odnieść sukces.

Spotkanie w Krasnymstawie odbędzie się 15 maja w Restauracji Zamkowej OSR „Magnum Bonum” przy ul. Krasickiego 4a (za mleczarnią). Początek o godz. 13.00. Udział w spotkaniach „Biznes Lubelskie” jest bezpłatny, ale ze względu na ściśle określoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja za pomocą formularza rejestracyjnego http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Więcej o wydarzeniach z cyklu „Biznes Lubelskie” i programy spotkań na:
www.facebook.com/bizneslubelskie2018/