Dobroczynne zakupy

Kupując pomadkę, tusz do rzęs, czy żel pod prysznic możesz pomóc potrzebującym. A wszystko dzięki akcji sieci sklepów Rossmann.

Pomaganie może być proste. O tym od kilku lat przekonuje chełmskie Stowarzyszenie Tak Niewiele. Już sama jego nazwa zachęca do tego, żeby dać od siebie „niewiele”, które stanowi „wiele” dla potrzebujących. Można to zrobić m.in. odwiedzając siedzibę stowarzyszenia – przy ul. Młodowskiej 16 w Chełmie, a tam wybrać coś dla siebie – np. zabawkę, książkę, ubranie czy naczynie – i w zamian przekazać dobrowolny datek na rzecz podopiecznych stowarzyszenia.
Ale nie tylko. Teraz pomóc możesz też robiąc zakupy. Wystarczy zainstalować aplikację Klubu Rossmann i trzykrotnie skorzystać z niej podczas zakupów w drogerii. Tylko tyle wystarczy, aby stowarzyszenie otrzymało symboliczną złotówkę, która zostanie przekazana w postaci darów rzeczowych od sieci sklepów. Im więcej osób włączy się w akcję, tym więcej darów trafi do potrzebujących.
Pieniądze dla chełmskiego stowarzyszenia zbierane są w czterech sklepach Rossmann w Chełmie: przy ul. Lwowskiej 12, ul. Piłsudskiego 26/28, ul. Lwowskiej 79 oraz przy al. 3 Maja, a także jednym we Włodawie: przy ul. Partyzantów 16. (mg)