Dożynki z kabaretem

Znany i lubiany przez niemal wszystkich miłośników dobrej zabawy Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi podczas tegorocznych dożynek powiatu krasnostawskiego, które odbędą się 28 sierpnia w Łopienniku Górnym. Święto plonów rozpocznie się w samo południe od tradycyjnej mszy świętej w intencji rolników.


Tegoroczne dożynki powiatu krasnostawskiego zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oprócz tradycyjnych obrzędów, występów zespołów ludowych, prezentacji gmin, okolicznościowych wystąpień uczestnicy będą mogli na żywo zobaczyć jeden z najbardziej znanych i lubianych w Polsce kabaretów. Na scenie amfiteatru w Łopienniku Górnym zaprezentuje się Kabaret Moralnego Niepokoju.

Występujący w nim artyści zagrali w emitowanym w Internecie, cieszącym się olbrzymią popularnością, polskim serialu polityczno-komediowym „Ucho prezesa”, a sam Robert Górski, gwiazda zespołu, wcielił się w rolę prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Jednym słowem, na dożynkach może być bardzo śmiesznie. Wstęp bezpłatny.

Święto plonów odbędzie się 28 sierpnia, a rozpocznie się w samo południe od mszy świętej. Jak mówi Artur Sawa, wójt gminy Łopiennik Górny, nie zabraknie miejsca dla wystawców ze wszystkich gmin powiatu krasnostawskiego oraz kół gospodyń wiejskich, które przygotują lokalne przysmaki. Wieczorem rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa aż do północy. (ps)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here