Drugi turniej dla Caffe Latte

Za nami drugi turniej 28. edycji Mistrzostw Lublina w halowej piłce nożnej, organizowanych przez Ognisko TKKF Omega. Tym razem wygrała ekipa Caffe Latte, debiutująca w rozgrywkach.


By wyłonić zwycięzcę drugiego turnieju potrzebna była aż mała tabelka. Okazało się bowiem, że po rozegraniu wszystkich spotkań trzy drużyny mają na swoim koncie po 6 punktów. W dodatkowej klasyfikacji ekipy miały też po tyle samo punktów (po 3) i w ostatecznym rozrachunku liczyły się bramki strzelone w meczach pomiędzy zainteresowanymi. Pierwsze miejsce przypadło zespołowi Caffe Latte (bramki: 9-5), drugie Omedze (6-7), a trzecie Athletic (3-6).

– Przypomnę, że w tym roku w mistrzostwach rywalizuje osiem zespołów, a gramy systemem Grand Prix, tak jak wielkie turnieje w tenisie. Co tydzień lub dwa rozgrywamy turniej i drużyny zbierają punkty do końcowej klasyfikacji. Pod koniec lutego, podczas ostatniego turnieju wyłonimy mistrza Lublina sezonu 2021/22 – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, pomysłodawca i organizator zmagań. MAG

Omega zajęła drugie miejsce

Wyniki

Skrzydlaci – Athletic 1:13 * Skrzydlaci – Omega 3:5 * Skrzydlaci – Caffe Latte 0:9 * Athletic – Omega 3:1* Athletic – Caffe Latte 0:5 * Omega – Caffe Latte 5:4.
1. Caffe Latte 6 19-5
2. Omega 6 11-10
3. Athletic 6 15-7
4. Skrzydlaci 0 4-25
Najlepsi
zawodnik: Robert Dankiewicz (Omega)
strzelec: Bartłomiej Donda (Caffe Latte) – 6 bramek.
bramkarz: Daniel Stachyra (Caffe Latte)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here