Drzewo-zawalidroga

Nasz Czytelnik zgłaszał potrzebę wycinki jednego z drzew przy ul. Pszennej. W ratuszu zgodzili się, że to uzasadnione i rozpoczęli formalności. Ale wcześniej kolejny kierowca otarł się o drzewo-zawalidrogę.

W drugiej połowie maja br. nasz Czytelnik zwracał uwagę na potrzebę wycinki jednego z drzew pochylonego nad jezdnią przy ul. Pszennej. Rośnie ono w pasie drogowym, stwarza zagrożenie dla kierowców i utrudnia im przejazd zwłaszcza wtedy, gdy mijają się tamtędy dwa auta. Po naszej interwencji urzędnicy zbadali temat i zakwalifikowali do wycinki trzy drzewa w tej okolicy, w tym to, w sprawie którego apelował nasz Czytelnik.

Gdy niedawno dowiadywaliśmy się o dalsze postępowanie w tej sprawie w chełmskim ratuszu odpowiedzieli, że złożono wniosek do filii Urzędu Marszałkowskiego w Chełmie i miasto oczekuje na decyzje w kwestii wycinki. Po jej wydaniu ratusz miał niezwłocznie ją zlecić. Zanim doszło to do skutku jakiś kierowca znowu otarł się o drzewo, co nie umknęło uwadze naszego Czytelnika.

– Kora zdarta, jakiś kierowca busa otarł się „budą” o to drzewo, dlatego pilnie trzeba je wyciąć – mówi nasz Czytelnik. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here