Dwa kółka jej niestraszne

Biega, pływa, teraz udowodniła, że doskonale jeździ na rowerze. Iwona Panas z chełmskiej komendy reprezentowała lubelski garnizon w kolarskich zmaganiach służb mundurowych, uzyskując tytuł Mistrzyni Polski Policji w jeździe indywidualnej na czas.

W drugi weekend maja w powiecie myślenickim, w ramach amatorskiego wyścigu w kolarstwie szosowym ,,Majka Gran Fondo”, odbyły się wyścigi o tytuł Mistrza Polski Policji w jeździe indywidualnej na czas oraz tytuł Mistrza Polski Policji w wyścigu ze startu wspólnego. Udział w zmaganiach wzięło ponad 300 zawodników, w tym prawie 50 mundurowych z całej Polski. Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie reprezentowali funkcjonariusze z Zamościa oraz Iwona Panas z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, która ma na swoim koncie liczne sukcesy sportowe.

Podczas pierwszego dnia zawodów wyścig rozgrywany był w formule jazdy indywidualnej na czas na dystansie 20 km. Jako pierwsza do mety dojechała chełmska policjantka, zostając Mistrzynią Polski Policji w jeździe indywidualnej na czas.

Podczas drugiego dnia wyścigu w Myślenicach mundurowi rywalizowali na dystansie 72 km w dwóch kategoriach wiekowych. Trasa, przebiegająca przez powiat myślenicki i limanowski, obfitowała w liczne podjazdy i charakteryzowała się łącznym przewyższeniem 996 m. Iwona Panas zajęła III miejsce, plasując się jednocześnie na II miejscu w kategorii wiekowej wyścigu. (opr. pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here