Dwa razy na podium

Srebrny medal dla zawodnika Sokoła Podczas rozegranych w Zgierzu Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym srebrny medal w kategorii do 68 kg wywalczył Oliwier Trześniak z ZTS Sokół Lublin, uczeń klasy sportowej 8A (funkcjonującej przy SP20). W finale lublinianin uległ Wiktorowi Proksie z Siły Mysłowice.

Udanie w II Otwartym Świętokrzyskim Turnieju Kickboxingu K-1 Rules & Kick/Light/Contact w Skarżysku-Kamiennej startowali zawodnicy Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.

Srebrny medal w kat. wag. do 63 kg w wersji light-contact wśród juniorów wywalczył Dawid Uliński.

Lublinian w półfinale wygrał z Dominikiem Diug (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź), a w pojedynku o złoto przegrał z utytułowanym Julianem Grabosiem (Beskid Dragon Bielsko-Biała).

Brąz w kat. do 71 kg w K1 Rules wśród seniorów zdobył Adrian Milanowski. Po zwycięstwie z Klaudiuszem Gossem (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER), w pojedynku o awans do finału przegrał z Piotrem Zychem (Sportowy Klub Kickboxing Kielce).

W zawodach udział wzięło 277 zawodników i zawodniczek z 47 klubów. Start reprezentantów SKKB PL był możliwy dzięki dotacji Gminy Lublin. MAG

Nasi medaliści: Dawid Uliński i Adrian Milanowski