Dyrektor Kamyka dziękuje za piknik

Wychowankom i wychowawcom, za to, że im się chce. Wolontariuszom – zwłaszcza Sidorowi, Monice, Kasi, Urszuli i Beacie.

Uczestnikom – koniarzom Wiesława Gryglickiego, „bańkarzom”, „zabawiaczom” Rafała Rędziniaka, „Smolikowi” – za dykcję, quadowcom i motocyklistom z Włodawskiego Klubu Motorowego – zwłaszcza temu „malutkiemu” na „największym” quadzie i panu, który przyjechał potężnym Uralem z koszem i uszczęśliwiał dzieci. Członkom Klub Hunter Paintball Włodawa, Rajkowi Wiśniewskiemu, Piotrkowi Misiurze, Konradowi Smolińskiemu i twórcom Basket Włodawa „Sztuka pod koszem”. Paniom, które malowały, dzieciom, które rysowały i panom z karetki, którzy wytrwali z nami do końca.
Dziękuję kolegom Grzegorzowi Kryjakowi za drużynę sanitarną i „ochroniarzy” w mundurach, Andrzejowi i Wojtkowi za „budowniczych”, Sylwkowi za rozumne dziewczęta.
Dziękuję darczyńcom: staroście włodawskiemu, Nadleśnictwu Sobibór, Eko- Różance, firmie Slawex, firmie Gramar, Marcie i Pawłowi Dąbrowskim z Zienek, Paulinie Bobel, Alior-Bank, Greinplast, pracownikom TESCO Włodawa, Urzędowi Gminy we Włodawie, MPGK we Włodawie, PPN Urszulin, Aptece Centrum, Zakładowi Karnemu, PSP Włodawa, Carstar i tym, którzy chcieli pozostać anonimowi…