Dyrektor PUP na dywaniku

Po naszej interwencji dotyczącej spalania śmieci za budynkiem Powiatowego Urzędu Pracy w Krasnymstawie, dyrektor instytucji Janusz Rzepka został wezwany na dywanik przez straż miejską.

Tydzień temu, na prośbę mieszkanki Krasnegostawu, napisaliśmy o haniebnym procederze spalania śmieci za budynkiem tamtejszego Powiatowego Urzędu Pracy. Zrobiliśmy zdjęcia pozostałości po wyraźnym ognisku, o sprawie powiadomiliśmy urząd miasta Krasnystaw. – Gdy dowiedzieliśmy się o tym zdarzeniu skontaktowałem się z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy panem Januszem Rzepką – mówi Jacek Policha, komendant straży miejskiej w Krasnymstawie. – Dyrektor pojawił się w naszej siedzibie i przyznał, że podlegli mu pracownicy, wykonujący wiosenne prace porządkowe wokół budynku PUP, zebrane śmieci zamiast wsypać do odpowiednich kontenerów, po prostu spalili. Pouczyliśmy pana dyrektora, że podobna sytuacja nie może mieć więcej miejsca – dodaje.
Rzepka miał nie wiedzieć o procederze, wszystko odbyło się za jego plecami. – Dyrektor PUP rozmawiał ze swoimi pracownikami, uczulił ich, by więcej tak nie robili. Mamy jego obietnicę, że sytuacja taka już się nie powtórzy – podkreśla Policha. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here