Dyrektor zmierzyła się z zastępcą

Dwie oferty wpłynęły na konkurs na stanowisko dyrektora chełmskiego szpitala. O fotel walczyła pełniąca obowiązki dyrektora, Kamila Ćwik. A jej konkurentem był jej zastępca – Mariusz Kowalczuk. Wynik chyba nikogo nie zaskoczył.

Do 25 czerwca można było składać oferty na konkurs na stanowisko dyrektora chełmskiego szpitala. Nikt nie spodziewał się niespodzianek, bo niedawno marszałek województwa powierzył tymczasowo obowiązki szefowej lecznicy Kamili Ćwik. I to ona, jak łatwo się domyśleć, była murowanym kandydatem na to stanowisko. Ale nie tylko K. Ćwik złożyła dokumenty w konkursie.

– Wpłynęły dwie oferty, 4 lipca zbiera się komisja konkursowa, która wyłoni dyrektora – mówi Remigiusz Małecki, rzecznik prasowy marszałka województwa lubelskiego.

Urząd Marszałkowski nie zdradzał nazwisk kandydatów. Ale według naszych informacji swoją aplikację złożył także Mariusz Kowalczuk, zastępca dyrektora szpitala ds. administracyjnych a niegdyś dyrektor naczelny placówki. Mało prawdopodobne by Kowalczuk chciał rzeczywiście konkurować ze swoją szefową. Mówi się, że zrobił jej przysługę, bo żeby konkurs mógł się odbyć, musiało być co najmniej dwóch kandydatów. (bf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here