Dziecko i trzy kobiety w szpitalu

Wypadek na krajowej „siedemnastce” w Izbicy. Kierujący skodą mężczyzna nie zachował należytej ostrożności i wbił się w renault. Cztery osoby, w tym 13-letnia dziewczyna, trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w środę, ok. godziny 13.35 w Izbicy. – Policjanci ustalili, że kierujący skodą mieszkaniec gminy Werbkowice nie zachował należytej ostrożności i odstępu od poprzedzającego go auta, w efekcie czego wbił się w tył renault, którym jechał 35-latek z gminy Lesznowola – mówi Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji. Na miejscu szybko pojawiła się karetka pogotowia oraz kilkunastu strażaków z Krasnegostawu i z OSP KSRG z Izbicy. Pomocy udzielili też żołnierze, którzy akurat przejeżdżali przez Izbicę.

Cztery pasażerki skody w wieku 13, 47, 47 i 58 lat trafiły na badania, ale ostatecznie okazało się, że na szczęście nic poważnego się im nie stało. Skończyło się na stresie i siniakach. Kierowcom nic się nie stało. Mieszkaniec gminy Werbkowice został ukarany mandatem. (kg, fot. lublin112, OSP KSRG Izbica)