Dzień Dziecka z Wodnikiem

W środę (1 czerwca) odbyły się zorganizowane przez zarząd koła PZW Wodnik zawody z okazji Dnia Dziecka. Rywalizowało 23 najmłodszych adeptów wędkarstwa. Wygrała Maja Dybała. Drugie miejsce zajął Kordian Kość, a trzecie Aleksander Oszust. Kolejne miejsca: 4. Filip Sawosz, 5. Daniel Łopaciuk, 6. Kacper Michalski.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody niespodzianki oraz dyplomy, a pierwsza trójka medale. Przed zawodami i po ich zakończeniu odbyła się również szkółka wędkarska. Właściciel sklepu wędkarskiego Wodnik Daniel Kowalczuk zapewnił dodatkowe nagrody niespodzianki od Fundacji Wspierania Wędkarstwa Firmy Jaxon, które zostały rozlosowane wśród dzieci. Po zawodach młodzi zawodnicy oraz ich opiekunowie spędzili czas przy ognisku. Organizatorami imprezy byli: Piotr Sadura, Robert Szkałuba oraz Radosław Łopuszyński.

O Puchar Drozda

Zarząd koła PZW Sum zaprasza wszystkich członków na towarzyskie zawody O Puchar Drozda, które rozegrane zostaną w sobotę (11 czerwca). Areną zmagań będzie rzeka Bug w miejscowości Starosiele. Zbiórka chętnych na miejscu o godz. 8. Istnieje możliwość przejazdu na miejsce autokarem: wyjazd o godz. 7.30 spod przychodni przy ul. Wołyńskiej w Chełmie. Opłata startowa wynosi 10 zł od zawodnika. Łowić można metodą dowolną, przy czym w przypadku spławika i gruntu liczona będzie waga ryb, a spinningistom będą przyznawane punkty. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem 517 115 245 i w pracowni Wędkarskiej Mandula (ul. Lwowska 59).