Dzień Kobiet w aquaparku

Specjalne seanse saunowe tylko dla pań, pokaz mistrzów fitnesu sylwetkowego Anny Bernady i Piotra Zielińskiego to główne atrakcje, jakie na 8 marca w Święto Kobiet szykuje Chełmski Park Wodny.

Seanse saunowe w Dniu Kobiet rozpoczną się o 18.15 „Kobiecym powitaniem”. Na panie, które tego dnia przyjdą do strefy saunowej Chełmskiego Parku Wodnego, czekają nie lada niespodzianki. Plan seansów przedstawia się następująco: 19.00 „Lawendowe pole”, 19.45 „Ach, te kobiety”, 20.30 „Czekoladowy dotyk”, 21.15 „Pobudź zmysły”. Seanse poprowadzi Dawid Bochen – laureat mistrzostw świata w wykonywaniu rytuałów saunowych.
Tego samego dnia odbędzie się również pokaz mistrzów fitnesu sylwetkowego, Anny Bernady i Piotra Zielińskiego. Anna Bernady to wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w kulturystyce, również złota, zaś Piotr Zieliński ma na swoim koncie medale mistrzostw Polski, jak również zawodów międzynarodowych.
W marcu w chełmskim aquaparku ma ruszyć cieszący się dużym zainteresowaniem aqua aerobik. Zajęcia zostały zaplanowane na poniedziałki oraz piątki w godz. 20.00-20.45 i soboty od 19.00 do 19.45. Ceny karnetów na te zajęcia zaczynają się od 80 zł za 4 wejścia w miesiącu do 150 zł za 8. Liczba miejsc ograniczona.
Aquapark przypomina również o specjalnej ofercie dla seniorów. Marzec jest poświęcony właśnie osobom po 60. roku życia. Zaplanowano dla nich zajęcia aqua aerobiku, konsultacje dietetyczne, pokazowe lekcje nurkowania, zajęcia z nauki oraz doskonalenia pływania. Więcej informacji można uzyskać w Chełmskim Parku Wodnym lub na www.parkwodnychelm.pl (jar)