Dzień Kobiet z nagrodami

Od życzeń złożonych przez przewodniczącego Rady Gminy Mieczysława Gałeckiego i wójta Wojciecha Sawę rozpoczęły się obchody Dnia Kobiet w Dorohusku. Uroczystość odbyła się 8 marca w hali widowiskowo-sportowej przy miejscowej Szkole Podstawowej i prowadzona była przez dyrektor GOKiT Renatę Lalik.

Tego dnia każda z pań otrzymała kwiaty oraz mogła wziąć udział w losowaniu nagród (m.in. zabiegi kosmetyczne, masaże, bony na zakupy, nagrody rzeczowe).

Nie zabrakło występów artystycznych. Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się uczennice SP w Dorohusku – Kalina Stopa oraz Justyna Jakubowska. Następnie przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły grupy taneczne funkcjonujące przy Gminnym Ośrodku Kultury i Turystyki w Dorohusku.

Zwieńczeniem uroczystości był koncert finalistki 7. edycji programu „The Voice of Poland” – Katarzyny Góras z zespołem. Serwowano pyszne ciasto i kawę. Panie miały możliwość nauki samobadania piersi, którą w ramach akcji Dotykam=Wygrywam prowadziła Marzena Czebiera-Skórzewska. (opr. red, fot. Beata Soczyńska)